Na start: łatwe 200 zł od Millennium

Na start: łatwe 200 zł od Millennium

Witajcie, wszyscy miłośnicy balowania za hajs banku! 🙂

Opisywanie bankowych promocji zaczynam od mocnego akcentu. Mowa o nowej promocji Millennium Banku. Dzięki niej możecie łatwo zarobić 200 zł i wydać je na swoje dowolne potrzeby.

O nowej promocji z Millennium Banku piszę jako pierwszy w Internecie. Poniżej znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje.

Kto i dla kogo organizuje promocję?

Promocję „Zyskaj 200 zł” organizuje Millennium Bank. Będzie ona trwała od 12 lutego 2019 r. do 25 marca 2019 r.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA!

Na czym polega promocja?

Promocja polega na wypłacie premii wynoszącej 200 zł nowym posiadaczom Konta 360° lub Konta 360°, którzy spełnią dodatkowe warunki.

Kto nie może brać udziału w promocji?

W promocji nie może brać udziału osoba, która:

 • ma poniżej 18 lat albo nie posiada pełnej zdolności do czynności prawnych
 • pracuje w Banku Millennium
 • na dzień rozpoczęcia promocji (12 luty 2019 r.) jest stroną jakiejkolwiek umowy z Bankiem Millennium lub posiada jakiś produkt z tego banku
 • na dzień rozpoczęcia promocji jest uprawniona do zarządzania jakimś rachunkiem z Millennium jako posiadacz/współposiadacz, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator
 • na dzień rozpoczęcia promocji poręcza kredyt w Millennium Banku lub posiada jednostki uczestnictwa Millennium TFI
 • jako były klient banku brała udział w promocji Konta 360° lub Konta 360° Student
 • na dzień rozpoczęcia promocji została zarejestrowana jako wnioskodawca ubiegający się o podpisanie umowy jakiegoś produktu finansowego z Millennium Banku, a jej wniosek jest przetwarzany w czasie trwania promocji

Z promocji są wykluczone osoby spełniające przynajmniej jeden z powyższych warunków. Warto jednak zwrócić uwagę, że osoby będące kiedyś klientami Millennium nie mogą brać udziału w promocji tylko wtedy, gdy wcześniej dostały już jakąś nagrodę jako posiadacze Konta 360° lub Konta 360° Student.

Co trzeba zrobić żeby otrzymać premię?

Uzyskanie premii wynoszącej 200 zł nie jest trudne. W tym celu trzeba wykonać następujące czynności:

 • złożyć wniosek o Konto 360° lub Konto 360° Student przez Internet do 25 marca 2019 r. i zaakceptować regulamin promocji
 • otworzyć Konto 360° lub Konto 360° Student (wraz z kartą debetową) do końca marca 2019 r.
 • wyrazić zgodę na przetwarzanie swoich danych przez bank w celach marketingowych
 • do końca marca 2019 r. aktywować aplikację mobilną Banku Millennium, a następnie w kwietniu, maju oraz czerwcu 2019 r. otrzymać na nowe konto przynajmniej 1000 zł miesięcznie (niekoniecznie jednorazowo)
 • w kwietniu, maju oraz czerwcu 2019 r. przynajmniej raz miesięcznie zapłacić za jakiś produkt lub usługę (kartą debetową do nowego konta lub BLIK-iem)

Kiedy bank wypłaci premię?

Premia wynosząca 200 zł ma zostać wypłacona na promocyjny rachunek najpóźniej 16 lipca 2019 r. Do czasu wypłacenia premii, klient Millennium musi posiadać promocyjne konto i utrzymać wcześniej udzielone zgody marketingowe.

Dobra wiadomość: premia od Millennium Banku jest zwolniona z podatku PIT!

Uwaga: jeden klient może otrzymać tylko jedną premię (200 zł).

Czy w promocji są jakieś dodatkowe „haczyki”?

Nie dostrzegłem problematycznych „haczyków” 🙂

Trzeba pamiętać, że wymagana wpłata na konto (min. 1000 zł/m-c przez 3 miesiące) nie może być efektem wewnętrznego przelewu z innego rachunku prowadzonego przez Millennium dla tego samego klienta. To standard w przypadku podobnych promocji.

Czy warto wziąć udział w promocji Millennium Banku?

Moim zdaniem – tak 🙂 Konto 360°/Konto 360° Student jest dobrym i sprawdzonym ROR-em, a premia wynosząca 200 zł w obecnych warunkach wydaje się spora. Co więcej, warunki uzyskania tej premii są łatwe do spełnienia.

Do usłyszenia (już niebawem) przy okazji kolejnych bankowych promocji!