PKO BP ma 150 zł nagrody dla młodych

Witam Was ponownie, miłośnicy bankowych promocji 🙂 Tak się składa, że mam dla Was kolejną propozycję zarobienia pieniędzy. Jest ona związana z kontem osobistym, co pewnie Was nie zaskakuje w kontekście wcześniej opisywanych promocji 🙂 Tym razem nagrodę (150 zł) dla posiadaczy rachunku osobistego przewidziało PKO BP. Poniżej przedstawiłem najważniejsze informacje dotyczące nowej promocji z największego polskiego banku.

Kto i dla kogo organizuje promocję?

Promocję pod ciekawą nazwą „Najlepszy Trening na Świecie”, organizuje PKO Bank Polski. Jest ona adresowana do posiadaczy PKO Konta dla Młodych. Jak sama nazwa wskazuje, ten rachunek mogą otworzyć tylko młodsi klienci PKO BP (w wieku 18 lat – 26 lat). Opisywana promocja trwa do 31 marca 2019 r. albo do wyczerpania puli nagród. Bank zastrzega sobie prawo do przedłużenia promocji „Najlepszy Trening na Świecie”.

Na czym polega promocja?

Opisywana promocja PKO BP polega na przyznaniu nagrody o wartości 150 zł posiadaczom PKO Konta dla Młodych, którzy spełnią dodatkowe warunki. Nagroda promocyjna ma postać karty podarunkowej (w formie bonu elektronicznego). Dzięki takiej karcie o wartości 150 zł, można wykonać zakupy w sieci sklepów popularnej marki 4F. Liczba kart wydawanych w formie nagrody została ograniczona do 2000 sztuk. Właśnie dlatego warto się pospieszyć. Pośpiechu nie wymagają natomiast same zakupy w sklepach 4F, ponieważ karta podarunkowa będzie ważna aż do końca lutego 2020 roku 🙂

Kto nie może brać udziału w promocji?

Promocja „Najlepszy Trening na Świecie” jest przeznaczona dla posiadaczy PKO Konta dla Młodych, czyli osób w wieku 18 lat – 26 lat. To oznacza, że starsi klienci PKO BP nie mogą wziąć udziału we wspomnianej promocji. Z udziału w promocji są wyłączone także osoby wykorzystujące konto bezpośrednio do działalności gospodarczej lub zawodowej (czyli nie będące konsumentami). Warto również wspomnieć, że promocja „Najlepszy Trening na Świecie” nie jest przeznaczona dla młodych klientów PKO BP, którzy od 1 stycznia 2018 r. do 24 lutego 2019 r. posiadali jakieś inne konto osobiste w tym banku (również konto Inteligo). Poza takim ważnym ograniczeniem, największy polski bank nie przewidział kłopotliwych restrykcji. Warto dodać, że w promocji „Najlepszy Trening na Świecie” nie mogą brać udziału pracownicy Biura Komunikacji Marketingowej PKO BP i osoby im bliskie.

Co trzeba zrobić żeby otrzymać premię?

Zasady nowej promocji PKO BP na szczęście nie są skomplikowane. Posiadacze PKO Konta dla Młodych, którzy zamierzają otrzymać nagrodę, powinni spełnić następujące warunki:

  • do 31 marca 2019 r. zawrzeć umowę o prowadzenie konta razem z kartą debetową albo przynajmniej złożyć odpowiedni wniosek za pośrednictwem strony internetowej PKO BP
  • najpóźniej 31 marca 2019 r. wyrazić zgody marketingowe wymagane przez bank i nie odwołać ich przed dniem otrzymania nagrody
  • do 31 marca 2019 r. zgłosić chęć udziału w promocji i otrzymania nagrody poprzez rejestrację na specjalnie przygotowanej podstronie witryny PKO BP
  • do 5 kwietnia 2019 r. wykonać przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową (przy pomocy karty debetowej lub aplikacji BLIK)
  • posiadać PKO Konto dla Młodych na dzień przekazania nagrody

W kontekście przedostatniego punktu trzeba podkreślić, że bank PKO BP nie wymaga od uczestnika promocji wykonania transakcji bezgotówkowej o określonej wartości. Dzięki temu, warunki promocji „Najlepszy Trening na Świecie” może spełnić każda młoda osoba.

Kiedy bank wypłaci premię?

Zgodnie z regulaminem, nagrody dotyczące promocji „Najlepszy Trening na Świecie” są przekazywane w dwóch turach:

  • do 20 marca 2019 r. (dotyczy osób spełniających warunki promocji do 8 marca 2019 r.)
  • do 19 kwietnia 2019 r. (dla osób spełniających warunki promocji od 8 marca do 5 kwietnia 2019 r.)

Bon elektroniczny zostanie wysłany do skrzynki odbiorczej klienta w bankowości internetowej iPKO. Co ważne, nagroda od PKO BP nie podlega opodatkowaniu w ramach PIT.

Czy w promocji są jakieś dodatkowe „haczyki”?

Regulamin promocji „Najlepszy Trening na Świecie” nie zawiera sformułowań i wymagań, które można uznać za „haczyki”. Warto jednak pamiętać, o dwóch kwestiach. Po pierwsze, podobnie jak w innych promocjach obowiązuje zasada „jedna nagroda dla jednego klienta” (niezależnie od liczby założonych kont). Po drugie, bon elektroniczny można wykorzystać tylko podczas jednych zakupów w sieci sklepów „4F” (kwota niewykorzystana przez klienta podczas pierwszych zakupów niestety przepada).

Czy warto wziąć udział w promocji PKO BP?

Nowa promocja PKO BP z pewnością jest ciekawą propozycją dla osób liczących sobie 18 lat – 26 lat. Oprócz sportowej nagrody ze sklepu 4F, interesujące wydaje się samo PKO Konto dla Młodych. Warto wiedzieć, że ten rachunek jest bezwarunkowo darmowy (0 zł opłaty miesięcznej za prowadzenie), a także zapewnia darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie (przy pomocy aplikacji BLIK lub karty debetowej). Trzeba także wspomnieć o dobrze ocenianej aplikacji mobilnej IKO.

Podsumowując: pomyślcie o koncie w PKO BP (o ile macie 18 lat – 26 lat) 🙂 Już niebawem napiszę Wam o kolejnej ciekawej promocji bankowej (dostępnej nie tylko dla młodych)!