Znów konto z premią: klient mBanku otrzyma do 550 zł!

Znów konto z premią: klient mBanku otrzyma do 550 zł!

Witajcie, miłośnicy bankowych promocji 🙂 Tak się ostatnio składa, że najciekawsze akcje promocyjne dotyczą kont osobistych. Tym razem premię przewidziano dla osób zakładających ROR w mBanku. Podobnie jak w przypadku poprzednich promocji, dokładnie wyjaśnię Wam, jakie są warunki uzyskania premii.

Kto i dla kogo organizuje promocję?

Akcja promocyjna „Twoje Konto z Bonusem i Premią” została uruchomiona dzięki współpracy mBanku (partnera) oraz firmy Rankomat (organizatora). Opisywana promocja trwa od 18 lutego do 31 marca 2019 r.

Na czym polega promocja?

Promocja polega na wypłacie nagrody wynoszącej 150 zł dla osoby, która założy ROR w mBanku i spełni dodatkowe warunki. Nagroda o wartości 150 zł składa się z premii wypłacanej przy pomocy przelewu (100 zł), a także z elektronicznego bonu zakupowego do sieci sklepów Biedronka (50 zł). Uczestnik promocji w ramach programu poleceń dodatkowo może zarobić 250 zł. Istnieje też możliwość niezależnego uzyskania innej premii dla posiadaczy konta w mBanku (150 zł).

Kto nie może brać udziału w promocji?

Organizator na szczęście nie przewidział wielu restrykcji, które wykluczają z udziału w nowej promocji. Akcja promocyjna „Twoje Konto z Bonusem i Premią” jest niedostępna dla osób, które:

 • nie posiadają pełnej zdolności do czynności prawnych
 • nie mają obywatelstwa polskiego
 • posiadają miejsce zamieszkania poza terenem Polski
 • otwierają konto w mBanku do celów bezpośrednio związanych z działalnością gospodarczą lub zawodową (tzn. nie są konsumentami)
 • od 1 stycznia 2017 r. posiadali (współposiadali) lub nadal posiadają (współposiadają) konto oszczędnościowo – rozliczeniowe w mBanku lub konto oszczędnościowe (z numerami rozliczeniowymi zaczynającymi się od 1140 2004 lub 1140 2017)

Spełnienie przynajmniej jednego warunku wykluczającego z promocji (patrz powyżej), skutecznie uniemożliwia otrzymanie premii.

Co trzeba zrobić żeby otrzymać premię?

Organizator przyznaje premię osobom, które nie są wykluczone z udziału i dodatkowo spełnią wszystkie poniższe warunki:

 • zarejestrują się w serwisie udostępnionym przez organizatora akcji promocyjnej, zaakceptują regulamin tego serwisu i aktywują swój profil poprzez wiadomość e-mail
 • przez założony wcześniej profil użytkownika, do 31 marca 2019 r. złożą wniosek o otwarcie eKonta w mBanku i wydanie karty debetowej
 • do 15 kwietnia 2019 r. zawrą umowę eKonta (wraz z kartą) i nie wypowiedzą/nie rozwiążą umowy tego rachunku do 15 czerwca 2019 r.
 • do końca maja 2019 r. wykonają przynajmniej pięć transakcji bezgotówkowych (tzn. płatności kartą w sklepie, płatności przez Internet lub płatności BLIK)
 • podadzą taki sam adres e-mail we wniosku o otwarcie konta oraz podczas rejestracji na serwisie prowadzonym przez organizatora promocji
 • po przyznaniu nagrody (najpóźniej 24 czerwca 2019 r.), w ciągu 7 dni od otrzymania wiadomości e-mail z linkiem do formularza, uzupełnią ten formularz o wymagane informacje (numer PESEL oraz numer konta z mBanku)

Chciałbym zwrócić Waszą uwagę na to, że organizator promocji nie wymaga, aby pięć transakcji bezgotówkowych (wykonywanych do końca maja 2019 r.) miało jakąś minimalną wartość. To z pewnością dobra wiadomość 🙂

Pozytywną informacją jest też możliwość zdobycia dodatkowej premii w ramach programu polecającego. Warto wiedzieć, że organizator płaci 50 zł za każde skuteczne polecenie promocyjnego eKonta. Organizator może przyznać w ramach programu poleceń maksymalnie 250 zł (5 x 50 zł). Przyznanie nagrody następuje jeśli przy pomocy linku wygenerowanego dla danego klienta, inna osoba założy konto w mBanku i spełni warunki promocji (konieczne do otrzymania 150 zł). Pamiętajcie, że dodatkowy bonus za polecenia (do 250 zł) otrzyma tylko osoba, która sama kwalifikuje się do uzyskania 150 zł.

Kiedy organizator wypłaci premię?

Klient spełniający warunki promocji, najpóźniej pod koniec czerwca 2019 r. otrzyma kwotę 100 zł oraz ewentualną premię za polecenia (do 250 zł) na swoje konto w mBanku. Elektroniczny bon zakupowy do Biedronki (wartość: 50 zł) zostanie wysłany w formie e-maila lub SMS-a.

Pamiętajcie, że możliwe jest założenie tylko jednego promocyjnego konta. Co ważne, nagrody od mBanku nie są opodatkowane.

Czy w promocji są jakieś dodatkowe „haczyki”?

Opisywana promocja nie zawiera dodatkowych „haczyków”. Jest za to jeden pozytywny akcent. Mianowicie uczestnik analizowanej przeze mnie promocji może dodatkowo wziąć udział w akcji promocyjnej „eKonto z premią – IV edycja” (zapewniającej do 150 zł premii).

Czy warto wziąć udział w promocji ?

Promocja „Twoje Konto z Bonusem i Premią” może wydawać się nieco skomplikowana. Tym niemniej warto wziąć w niej udział, ponieważ zyskujemy: dobre i sprawdzone eKonto z pakietem dodatkowych korzyści, 150 zł podstawowej nagrody, do 250 zł premii w programie polecającym oraz nawet 150 zł premii za aktywność w ramach akcji „eKonto z premią – IV edycja”. A zatem, do zdobycia jest aż 550 zł 🙂

Do usłyszenia przy okazji kolejnych promocji bankowych!